Saddle & Back Plate Kit 48mm Tube x Over 570mm Wide Straight Arms – TU48COMW
Part No. TU48COMW
Product Information
Saddles and Backplates available in 2 lengths
Pre-Punched with slots for easier fitment
Nut and Bolt Kit Available
Saddles and Backplates supplied in Galvanised finish
Available as separate components or in full kits
To suit Tube 48mm x over 570mm Wide
Description
Saddle & Back Plate Kit 48mm Tube x Over 570mm Wide Straight Arms
Product Information
Nut and Bolt Kit Available
To suit Tube 35mm x over 570mm Wide